Osobní konzultace s řediteli zahraničních kanceláří agentury CzechTrade o vývozu do 60 zemí světa. To je podstata akce Meeting Point CzechTrade 2024, která se bude konat na konci února v pražském centru O2 universum. Firmy se mohou na konzultace zdarma registrovat už nyní.

Pro zájemce o informace o trh USA budou k dispozici společné stolky za kanceláře v Chicagu, New Yorku a San Francisku.

Mezi exportéry velmi oblíbená akce Meeting Point CzechTrade je letos stanovena na 27. a 28. února. Účast je zdarma, je ale nutná předchozí rezervace. Exportéři si při vyplnění jednoduché přihlášky mohou vybrat ze šedesátky zemí, o nichž chtějí získat obchodní informace. Jeden zájemce se může přihlásit až na pět konzultací. U stolku se setká osobně s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade, kteří se na tuto akci cíleně slétají ze světa zpět do České republiky.

Zaregistrujte se a získejte další informace na webové stránce akce

Šanci osobně si o příležitostech na zahraniční trzích promluvit s těmito odborníky nic nenahradí. Ředitelé zahraničních kanceláří působí v příslušných zemích dlouhodobě a orientují se na místních trzích. Sledují aktuální příležitosti pro české firmy, znají obchodní podmínky, jazyk a další zvyklosti. Exportérům pomáhají od vstupu na trh po rozvoj podnikání včetně zakládání poboček. Dají zájemci zpětnou vazbu, zda výrobek nebo služba může na konkrétním trhu uspět a případně rovnou navrhnou individuální řešení vstupu na trh.

Poradit se bude možné také s dalšími specialisty z agentury CzechTrade a to například o podpoře designu.

S registrací je dobré neotálet, konzultace o některých obchodně atraktivních zemích bývají kompletně zarezervovány velmi rychle.

Podívejte se na profily jednotlivých zahraničních trhů na stránkách CzechTrade

Akce se koná v kongresovém centru O2 universum v přízemí v sálu B. Adresa je Českomoravská 2345/17a, Praha 9. Na místo se zájemce dostane metrem po trase B, stanice Českomoravská, či tramvají nebo 25 na zastávku Arena Jih. Při dopravě autem je možné parkovat za poplatek v nákupní galerii Harfa nebo v parkovacím domě O2 Areny.

Vedle ředitelů zahraničních kanceláří CzechTrade poskytnout konzultace také odborníci z Klientského centra pro export a Business Klubu Ukrajina a dále specialistky z Design Centra CzechTrade a pro prezentaci na zahraničních veletrzích z OP TAK.

Agentura CzechTrade

Další články